تست شخصیت شناسی رایگان.تست شخصیت شناسی با جواب. تست شخصیت شناسی تصویری. در ادامه تست هایی آمده است که به شما در شناخت شخصیتتان کمک می  کند و راز های مخفی آن را برای شما اشکار می کند.

تست شخصیت مشت کردن دست

عجیب به نظر می رسد، اما شیوه ای که دست خود را مشت می کنید می تواند توصیف کند که واقعاً چه کسی هستید. این تست ادعا می کند که می تواند رفتار فرد را بر اساس نحوه مشت کردن آن ها تعریف کند و تست شخصیت شناسی با جواب می باشد. 

به تصویر زیر دقت کنید، در تصویر می توانید سه روش مختلف برای مشت کردن دست را ببینید، بسته به شخصیت خود، فقط باید یک گزینه را انتخاب کنید که چگونه دست خود را مشت می کنید.

شیوه 1

شما فردی فوق العاده اجتماعی هستید که شایسته اعتماد همه هستید، هوش بالایی دارید که در همه زمینه ها عالی است. عمیقا از بی عدالتی متنفرید، با دیگران بسیار مهربان هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید.

پیشنهاد مشاور: تیپ شخصیتی INTJ 😱 (افراد مشهور، شغل مناسب، ازدواج و استعداد)

شیوه 2

خلاقیت قابل توجهی دارید، بسیار مشتاق، فعال و همیشه به دنبال ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز هستید. علاوه بر این از نشستن متنفرید و نمی توانید یک جا دوام بیارید، عاشق هنر و طبیعت هستید و زمان زیادی را درطبیعت می گذرانید. می توانید به راحتی در حضور دیگران صحبت کنید و از سخنرانی در اجتماعات تراسی ندارید. 

شیوه 3

معمولاً در مورد تصمیماتی که می گیرید دوبار فکر نمی کنید و این همیشه دردسرهایی را برای شما به همراه داشته است. همه چیز را با اشتیاق، با مسئولیت و با توجه به جزئیات انجام می دهید. شما به این معروف هستید که بسیار صادق و مهربان هستید و دلسوزانه با دیگران برخورد می کنید.

شخصیت شناسی از روی حالت خوابیدن | تست شخصیت شناسی با جواب

شماره 1

اگر هنگام دراز کشیدن مجبورید زانوهای خود را خم کنید، فردی آرام و قابل اعتماد هستید که به ندرت از عصبانیت منفجر می شوید و همیشه نگرش مثبت خود را حفظ می کنید می توانید راحت با دیگران ارتباط برقرار کنید و دیگران دوست دارند اطراف شما باشند.

پیشنهاد مشاور: تست شخصیت شناسی تصویری جالب

شماره دو

اگر به حالت جنینی به خواب می روید و این سبک خواب را ترجیح می دهید، از احساس محافظت، تایید و درک دیگران لذت می برید. این نگرش نشان می دهد که شما ترجیح می دهید خود را از مشکلات جدا کنید و فعالیت های آرام و بدون ریسک را انجام دهید تا از استرس های غیرضروری خودداری کنید.

شماره 3

خوابیدن روی شکم  نشان می‌دهد که شما یک رهبر هستید و می‌توانید ابتکار عمل را به دست بگیرید و زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را نظم دهید. برای شما، پشتکار و برنامه ریزی کلید موفقیت است و با پشتکار به خیلی از چیزهایی که می خواهید می رسید.

شماره 4

خوابیدن به پشت نشان‌دهنده نگرش مثبت و پرانرژی است احتمالا شما عادت کرده اید که در جامعه مرکز توجه باشید. شما سرسخت، متفکر و شخصیتی قوی هستید و همیشه حرفی برای گفتن دارید که شما را جذاب می کند.

شماره 5

اگر مانند یک سرباز می خوابید احتمالا در مورد عقاید خود محکم هستید و تمایلی به تغییر آن ها ندارید. به همین دلیل، افرادی متعادل و با اهداف ثابت در زندگی هستید که می توان به حرف شما اعتماد کرد.

شماره 6

خوابیدن با پای خمیده  نشان دهنده شخصیتی غیرقابل پیش بینی است که شما را درگیر انواع ماجراها می کند، ارامش را به شلوغی ترجیح می دهید و دوست دارید با دوستان خود احاطه شوید.

شخصیت شناسی از روی پیشانی


شماره 1 شخصیت پیشانی کشیده

اگر پیشانی بزرگ و کشیده ای دارید با رویکردی متعادل زندگی می کنید، عاقل، باهوش و مستعد می باشید. توانایی تفکر یا تحلیل بسیار خوبی دارید که به شما کمک می کند در هر تلاشی که انجام می دهید موفق باشید. 

نه تنها به سفر علاقه مندید، بلکه ترجیح می دهید بدانید مسیر شما را به کجا می برد. شما همچنین به شدت از خود و توانایی های خود راضی هستید. تنهایی شما را آزار نمی دهد و از مسئول بودن لذت می برید. 

معمولاً تاجران موفق، افراد مشهور و غیره پیشانی بزرگی دارند. در چهره خوانی، پیشانی بزرگ نیز نشانه فراوانی شانس و پشتکار می باشد. یک جنبه منفی شخصیت شما این است که ناگهانی عصبانی می شوید و هنگام عصبانیت کنترل خود را از دست می دهید.

ویژگی‌های شخصیتی کلیدی: چند وظیفه‌ای، خوب در مشاوره دادن، متعادل، عاقل، توانایی‌های تحلیلی خوب،  یادگیری سریع، ذهن باز.

پیشنهاد مشاور: شناخت تیپ شخصیتی همسر از نظر روانشناسی

شماره 2 شخصیت پیشانی باریک

پیشانی باریک نشان دهنده شخصیت منحصر به فرد و کمیابی می باشد و بیشتر به حرف دلت گوش می دهی تا مغزت. به جای اینکه به چیزها فکر کنید، احساسات خود را دنبال خواهید کرد و به ندرت اجازه می دهید که منفی بافی شما را تحت تاثیر قرار دهد. 

به دلیل ترس از آسیب دیدن، از درگیر شدن بیش از حد نزدیک خودداری می کنید. طبیعت مهربان شما گاهی شما را در موقعیت هایی قرار می دهد که مردم یا به شما آسیب می رسانند یا از سخاوت شما سوء استفاده می کنند. دوست ندارید بیش از حد در مرکز توجه باشید، اگرچه به طور طبیعی سرشار از توجه و عشق هستید. 

به کار خود ایمان دارید و باور دارید که نتایجی به دنبال آن خواهد بود. هنگامی که به یک رابطه متعهد شدید، برای مدت طولانی در آن خواهید بود. به راحتی از طرف مقابل یا رابطه خود ناامید نخواهید شد و تا آخر از شریک زندگی خود حمایت خواهید کرد. 

ویژگی های شخصیتی کلیدی: منحصر به فرد و کمیاب، مهربان، از کمک به دیگران نیز لذت می برد، بیشتر از قلبش پیروی می کند، از منفی نگری دوری می کند، سخاوتمند است، زندگی را با قوانین و ارزش ها معنی دار می داند.

شماره 3 پیشانی منحنی

ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی شاد، راحت و صمیمی هستید، به راحتی روابط دوستی ایجاد می کنید. فردی بسیار خوش بین هستی، در تشویق افراد برای رسیدن به رویاها و اهدافشان پشتکار دارید. 

در برخورد با موقعیت‌های سخت و موقعیت‌های اجتماعی دشوار بسیار آرام، زودباور و همچنین صبور هستید.با این حال، اگر با یک موقعیت چالش برانگیز روبرو شوید، به احتمال زیاد قلب خود را دنبال خواهید کرد. 

ویژگی‌های شخصیتی کلیدی: ساده‌روی، صمیمی، دوست‌یاب، خوش‌بین، انرژی مثبت، آرام، تیز هوش، صبور، دنباله رو.

شماره 4 شخصیت پیشانی M شکل

ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی هنرمند و همه کاره هستید، می توانید به زیبایی ترکیبی از سنتی و مدرن یا احساسی و منطقی ایجاد کنید و در عین حال تعادل مناسبی را بین هر کدام حفظ کنید. دوست دارید در هر کاری که انجام می دهید مهربان باشید، خلاق هستید و در کارهایی که انجام می دهید ابتکار به خرج می دهید، در بیشتر مواقع بسیار آرام و آرام هستید، با این حال، گاهی اوقات ممکن است عصبانیت خود را به شدت بروز می دهید. 

به ندرت کینه دارید و بیش از حد از عزیزان، خانواده و دوستانس خود محافظت می کنید. مهارت های هنری و قدرت تخیل شما به شما در ساختن هر چیزی کمک می کند. 

ویژگی های شخصیتی کلیدی: هنری، همه کاره، تخیل قوی، خلاق، آرام، بخشنده، بیش از حد محافظ، بسیار با استعداد.

تست شخصیت شناسی شکل ابرو

آیا ابروهای پرپشتی دارید؟ یا نازک؟ یا صاف؟ یا کمانی؟ بدانید شکل ابرو در مورد شخصیت شما اطلاعات زیادی منتقل می کند:

شماره 1 شخصیت ابروهای ضخیم

اگر ابروهای ضخیمی دارید، دارای روحیه آزاد هستید و زیبایی را در چیزها به همان شکلی که هستند پیدا می کنید،  قدر چیزها را می دانید. شما زیاد نگران این نیستید که مردم در مورد شما فکر می کنند. 

در برخورد خود با مسائل دقیق هستید و تمام جنبه های موضوع را مورد بررسی قرار می دهید. علاوه بر این قاطع هستید، اعتماد به نفس بالایی دارید و بر اساس احساسات تصمیم نمی گیرید. علاوه بر این فردی آینده نگر و قاطع هستید. 

شماره 2 شخصیت ابروهای نازک

 با تصمیم گیری مشکل دارید و برای نتیجه گیری از دیگران کمک می خواهید. ممکن است در آینده خیلی به جلو نگاه کنید تا از وقوع اتفاقات پیشگیری کنید. این منجر به تفکر بیش از حد می شود و استرس زیادی به شما وارد می کند. 

ممکن است به راحتی توسط افراد دیگر متقاعد شوید که کاری را انجام دهید زیرا به دنبال تایید از بیرون هستید تا احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید. 

شماره 3 شخصیت ابروهای کمانی

ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که جاه طلب و دارای ویژگی های رهبری هستید. دوست دارید مورد توجه قرار بگیرید و در عین حال غیرقابل دسترس باشید، از بودن در مرکز توجه لذت می برید، شخصیت سرگرم کننده ای دارید.

می توانید بسیار واکنشی و احساساتی باشید و بیش از اندازه احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.

شماره 4 شخصیت ابروهای صاف

اگر ابروهای صافی دارید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که فردی بسیار منطقی هستید و منطق را به احساساتی بودن ترجیح می دهید. فردی روشنفکر هستید که به واقعیت ها و ارقام نگاه می کنید تا احساسات و در جدا نگه داشتن زندگی شخصی و حرفه ای خود بسیار کارآمد هستید. 

در روابط، به ندرت دچار آشفتگی عاطفی می شوید و کسی را ترجیح می دهید که به اندازه شما از نظر عاطفی پایدار باشد. اتخاذ تصمیمات تکانشی سبک شما نیست و ممکن است سرسخت، مدبر و رک باشید. شما چیزها را همانطور که هستند می گویید بدون اینکه زیاد کلمات خود را نرم کنید.

شماره 5 شخصیت ابروهای پیوندی

تخیل زنده و ذهن خلاقی دارید، ممکن است لزوماً اهل رشته های هنری نباشید، اما همیشه جایی را برای ابراز وجود برای خود باز می کنید. ممکن است زمان زیادی از روز را به رویاپردازی و انجام فعالیت‌هایی بگذرانید که به ذهن شما اجازه می‌دهد آزادانه عمل کند. 

عاشق چیزهای خارق العاده بوده، فردی خوش قلب هستید، اما گاهی اوقات در شرایط خاص بخشیدن برایتان سخت است. با این حال، شما همچنین می توانید به راحتی به خاطر چیزهایی که مورد پسند شما نیستند آزرده خاطر یا عصبانی شوید.

شماره 6 ابروها با فاصله زیاد

ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما فردی دوست داشتنی هستید و می توانید به راحتی تحت تأثیر عوامل خارجی قرار بگیرید. ممکن است متوجه شوید که درگیر چیزهایی شده اید یا گاهی اوقات ممکن است جزئیات را از دست بدهید یا در جریان کارها تصمیمات اشتباه بگیرید.

ممکن است گاهی به دلیل احساسات شدید یا وحشت تصمیمی بگیرید یا در زندگی بدون برنامه عمل کنید وحرکت کنید.

شما به راحتی می توانید با مراکز برتر مشاوره همچون "مرکز مشاوره ستاره" تماس حاصل کنید، رزرو وقت با مشاور از طریق شماره های 02122354282و 02122247100 و  09035673050 و 09108347597 امکان پذیر است.