تست شخصیت شناسی تصویری. تست شخصیت شناسی رایگان. تست شخصیت شناسی جدید با جواب. تست شخصیت شناسی تصویری جالب شامل تست قلم ، تست پروانه ، تست صورت و غیره است. این سنجش ها بر اساس مطالعات جهانی هزاران نمونه موردی تنظیم و ارائه شده است. امیدواریم بتوانید در شناسایی شخصیت به شما کمک کند.

تست شخصیت شناسی تصویری قلم

   1.یکی از قلم ها را انتخاب کنید؟

تست شخصیت شناسی تصویری جالب قلم

قلم شماره یک

این قلم نشون دهنده هماهنگی خاصی بین شما و دنیای اطرافتون هست و نشون دهنده این است که شما فرد آرومی هستید و معمولا دوست دارید که به اطرافیان خود کمک کنید، اما آن ها این کار را نشانه ضعف شما می دانند.

قلم شماره دو

این قلم نشان دهنده این که شما فردی کمالگرا هستید و دوست دارید همیشه هماهنگی خاصی بین ذهن و کارهاتون وجود داشته باشه و همه چیز طبق نظم و برنامه پیش برود. شما بسیار سریع یاد می گیرد و مهارت های زیادی دارید.

قلم شماره سه

شما فردی با اراده و قوی هستید و بدون این که به نظرات دیگران اهمیت بدهید به دنبال رویاهای خود می روید و به اهدافتان دست پیدا می کنید.

قلم چهارم

شما استدلال بلایی دارید و بسیار آگاه و خردمند هستید. شما می توانید رهبر بزرگ و خوبی باشید. شما باید این را بپذیرید که هیچ کسی کامل نیست و هرکس با دیگری متفاوت است. اگر این تفاوت ها را درک کنین می تونین از زندگیتون لذت ببرید.

قلم پنجم

شما فردی بسیار با هنر و خلاق هستید و روحیه حساس و پر تردیدی دارید. فقط باید بر ترس و شکست های خود غلبه کنید. به یاد داشته باشید که این دنیا به هنر شما نیاز دارد.

تست خودشناسی تصویری پروانه

2.کدام پروانه را انتخاب می کنید؟

تست شخصیت شناسی تصویری جالب پروانه

پروانه شماره 1 (صادق و حساس)

شما بسیار حساس، صادق و رمانتیک هستید و با دیگران احساس همدردی زیادی دارید. شما حتی احساسات کسانی را که نمی شناسید را هم درک می کنید زیرا خود را به جای آن ها می گذارید. 

ممکن است تا حدی به احساسات دیگران توجه کنید که احساسات خودتان لطمه ببیند.

کمک به دیگران در ذات شما است و همیشه از آن لذت می برید، با این حال باید مراقب احساسات خودتان نیز باشید. باید به یاد داشته باشید که احساسات شما نیز به اندازه دیگران ارزشمند است و باید برای خودتان نیز وقت بگذارید.

پروانه شماره 2 (صلح جو)

اگر این پروانه را انتخاب کرده اید یعنی فردی هماهنگ و صلح جو هستید. شما شخصیت بسیار آرام و واقع بینانه ای دارید. کلمه «تعادل» به خوبی شما را توصیف می کند و سعی می کنید آن را در تمام جنبه های زندگی خود رعایت کنید. 

شما اعتقاد دارید که حفظ تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای برای سلامت روح مهم است و عمیقا اعتقاد دارید که تعادل کلید خوشبختی است.

در مواجهه با موقعیت های ناخوشآیند به راحتی وحشت زده می شوید، البته اطرافیانتان متوجه این موضوع نمی شوند زیرا احساسات خود را پنهان می کنید.

پروانه شماره3 (روح خلاق)

شما زیبایی را در همه چیز می بینید زمانی که افراد فقط یک گل می بینند شما یک جهان را در آن می بینید. شما دوست دارید همه چیز را تحلیل کنید حتی زمانی که مجبور نیستید این کار را انجام دهید. در حقیقت تحلیل اتفاقات روش شما در زندگی است.

این شما را به فردی بسیار منطقی تبدیل کرده است که بیش تر افراد او را پخته می بینند.

برای انتخاب شغل، پرکار و کمال گرا هستید اما این موضوع برای شما آزار دهنده نیست چون کاری را انجام می دهید که دوست دارید. شما لذت را در چیز های کوچک می یابید که دنیا را برایتان معنی می کنید و دوست دارید این موضوع را به افراد اطرافتان نشان دهید.

پروانه شماره4 (بلندپرواز)

شما معتقید که هدف دارید و می خواهید آن را در پیدا کنید و در آن پیشی بگیرید چون شخصیت شما را تعریف می کند.

شما تنبلی را دوست ندارید و با افراد سختکوش ارتباط برقرار می کنید، علاوه بر این احساس امنیت را دوست دارید و این باعث می شود که از شکست بترسید. 

شکست بزرگ ترین درس شما است. 

اما در کارتان همیشه به خودتان ثابت می کنید که به موفقیت نزدیک تر می شوید.

گاهی اوقات زندگی شخصی خود را رها می کنید اما فورا احساس گناه می کنید و به خاطر کسانی که دوستشان دارید همه چیز را درست می کنید. چون شما عمیقا باور دارید که فقط موفقیت هایتان را می توانید با آن ها در میان بگذارید.

پروانه شماره5 (مشتاق)

شما شخصی مشتاق و باانگیزه هستید، لذت را در همه چیز پیدا می کنید و همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. رویا و اهداف شما در زندگی «کسب تجربه تا حد ممکن است» زیرا معتقد هستید که این معنای واقعی زندگی می باشد.

یکی از بزرگ ترین ترس های شما خستگی است، شما اعتقاد دارید که «خستگی و ملالت» زندان روانی شما هستند و گرفتار شدن در آن در حالی که همه دنیا منتظر است توسط شما کشف شود، بدترین چیزی است که ممکن است برای شما رخ دهد.

اگرچه سعی می کنید همه چیز را به موقع انجام دهید ولی اکثر اوقات این اتفاق نمی افتد.

 شما سعی می کنید چندین کار را با هم انجام دهید بنابراین تمرکز شما پایین می آید و پربازده نیستید. اما این بخش بزرگی از شخصیت شما است و شما را از دیگران متمایز می کند.

پروانه شماره 6 (منطقی)

شما بسیار عاقل و منطقی هستید. اطرافیان شما همیشه برای مشورت یا انتقادهای سازنده و صادقانه سراغ شما می آیند چون می دانید که چطور احساسات خود را کنترل کنید.

شما به خودتان اجازه نمی دهید احساستتان را در تصمیم گیری ها دخیل کنید زیرا معتقد هستید که مانع دیدن درست و غلط می شود. علاوه بر این اخلاق برایتان اولویت دارد و همیشه سعی می کنید که کار درست را انجام دهید، چون داشتن ذهن پاک یکی از ارزشمندترین چیز ها برای شما است.

تست روانشناسی تصویری جالب

    3.در لحظه اول چه چیزی می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری جالب ماشین مرد عینکی

اگر ماشین دیدید

آزادی برات خیلی اهمیت داره، سفر کردن رو خیلی دوست داری و ماجراجویی در سفر برات اولویت دارد.

اگر مردی با دوربین دو چشمی میبینید

فردی تحلیل گر هستید، بیش تر به کلیات اشیاء نگاه می کنید و جزئیات برای شما اهمیت زیادی ندارد. یادگیری شما به صورت تصویری هست و سریع یاد می گیرید.

اگر حرف A را دیدید

سخت ترین چیزی که در این تصویر می تواند دید حرف A است اگر در اولین دید آن را مشاهده کردید شما دارای چشمانی بسیار تیزبین هستید و معمولا نکات و جزئیات را بسیار خوب متوجه می شوید.


    4.در اولین نگاه در این تصویر چه میبینید؟

اگر در ابتدا ستون ها را مشاهده کردید

این موضوع می تواند نشان دهنده این باشد که امنیت و راحتی را بر هر چیزی ترجیح میدهید و رسیدن به اهداف بزرگ برای شما میسر نیست مگر این که از منقطه امن خود فاصله بگیرید. 

این موضوع همچنین می تواند نشان بدهد که درباره اهداف خود زیادی فکر می کنید و به همین دلیل تلاش کمی برای رسیدن به اهداف خود دارید.

اگر دوتا آدم روبروی یکدیگر می بینید.

این موضوع نشان می دهد که روح آزادی دارید و زندگی هیچ گاه در نظر شما کسل و یکنواخت نیست. روح شما کنجکاو و مهربان است. اما در راه رسیدن به اهداف خود از مسیر منحرف نشوید و منتظر زمان مناسب برای سر و سامان دادن به زندگی خود باشید.

تست شخصیت شناسی تصویری جالب صورت دختر

     5.کدام دختر بیش تر توجه شما را جلب می کند؟

تست شخصیت شناسی تصویری جالب دختر

دختر شماره1

اگر این دختر به نظر شما جذاب است، به احتمال زیاد فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید و موانع شما را نمی ترساند. شما آماده هستید تا همه مشکلات را حل کنید و به ندرت نگران می شوید.  جسورانه مسائل جدید را به عهده می گیرد و با اشتیاق آنچه را دوست دارید انجام می دهید.

شما به راحتی خسته نمی شوید و در رسیدن به اهداف خود صبور هستید و قادرید آنچه را که می خواهید به دست آورید، جسور و بلند پرداز هستید. می دانید که چه می خواهید و حتما به آن می رسید.

دختر شماره 2

انتخاب این دختر به این معنی می باشد که شما فردی معاشرتی هستید که به سرعت با دیگران ارتباط برقرار می کنید. شما کمی ساده باور هستید و در برخی مواقع نیز میتوانید بی پروا باشید.

در اغلب موارد روحیه شوخ و شیطانی دارید و به احتمال زیاد ترجیح می دهید که به اطرافیان خود لبخند بزنید تا اینکه غم و اندوه خود را نشان دهید. 

اغلب موارد به نکات مثبت فکر می کنید و بددل نیستید. اما همیشه اینگونه نیست و گاهی اوقات برخی کلمات ساده منفی به روح شما آسیب وارد می کند.

دختره شماره 3

اگر این دختر را انتخاب کرده اید به احتمال زیاد فردی متواضع و خجالتی هستید و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار نمی کنید. اما با گذشت زمان می توانید ویژگی های خود را به دیگران نشان دهید. شما دوست دارید همه چیز مطابق برنامه باشد و اتفاقات ناگهانی را خیلی دوست ندارید.

مهربان و عاری از درگیری هستید و به دیگران نگاه عمیقی دارید، سعی می کنید احساسات آن ها را درک کنید و خوشحالشان کنید، گاهی اوقات نیز لازم است با خودتان خلوت کنید.

دختر شماره 4

اگر دختر شماره 4 را انتخاب کرده اید به احتمال زیاد آرامش درونی زیادی دارید و می دانید که به موفقیت های زیادی خواهید رسید و از مشکلاتی که پیش می آید نمی ترسید. فوق العاده به خودتان مسلط هستید و اعتماد به نفس بالایی نیز دارید.

علاوه بر این مغرور هستید ولی به دیگران نیز توجه می کنید و به آن ها آسیب نمی رسانید. شاید سرد به نظر برسید اما در واقعیت شما یک فرد اجتماعی هستید و دوست دارید به نیازمندان کمک کنید.

شخصیت شما کدام بود؟ آیا ویژگی های شما به درستی بیان شده است؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید؟

پیشنهاد روانشناس: تست تصویری برتر را انجام دهید