یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از مردم به ازدواج با فرد نامناسب تن می دهند، ضریب هوشی عاشق پیشگی پایین آن ها است. 

ضریب هوشی عاشق پیشگی شما به میزان اطلاعات و دانش شما در ایجاد و نگهداری از رابطه بستگی دارد و میزان ضریب هوشی عاشق پیشگی تعیین کننده صحت انتخاب شما است.

البته ممکن است شما از ضریب هوشی عاشق پیشگی بالایی برخوردار باشید، اما باز هم مرتکب اشتباه شوید اما میزان اشتباه شما کم تر از افرادی است که ضریب هوشی پایین تری دارند.

تست ازدواج با فرد مناسب

در این آزمون سعی شده است که ضریب هوشی عاشق پیشگی شما برای ازدواج با فرد مناسب سنجیده شود.

ملاک نمره دادن شما به صورت زیر است.

 • بارها 0
 • بیش تر 4
 • گاهی8
 • به ندرت یا هرگز10

پیش از آنکه این آزمون را انجام دهید، بدانید که باید با خودتان صادق باشید و کم یا زیاد بودن نمره هیچ فرقی برای شما نخواهد داشت، این آزمون فقط برای شناخت خود شما می باشد. برخی افراد سعی می کنند گزینه ها را آنچه که دوست دارند انتخاب کنند، در صورتی که باید آنچه را که هست انتخاب کنند.

اگر می خواهید به جواب درستی از این تست برسید سوالات را بر اساس شش ماه گذشته و با صداقت کامل پاسخ دهید.

تست ازدواج با فرد مناسب (ضریب هوشی عاشق پیشگی)

شروع تست ازدواج با فرد مناسب

 1. اگر من و همسرم واقعا یک دیگر را دوست داشته باشیم دیگر هیچ یک از مشکلات و اختلافات شخصیتی نمی تواند رابطه ما را تهدید کند.
 2. اگر روزی شخص مناسب را برای ازدواج پیدا کنم، غیر ممکن است به شخص دیگری علاقه مند شوم زیرا از عشق سرشارم.
 3. اگر عشق، عشق راستین باشد در نگاه اول خواهم فهمید.
 4. ازدواج درست همیشه جالب و مهیج خواهد بود.
 5. اگر عشق واقعاً راستین باشد هنگامی که در کنار همسرم نیستم، احساس کمال و خوشبختی نخواهم کرد.
 6. روابط جنسی ما نمی تواند واقعاً عالی و فوق العاده باشد مگر این که عشق واقعی داشته باشیم.
 7. همسر مطلوب من تمام نیاز های مرا برآورده می سازد و تمامی خلاء های روحی مرا پر خواهد کرد به گونه ای که دیگر محتاج کسی نخواهم بود.
 8. اگر واقعاً دلباخته باشم هر وقت که همسرم را می بینم، هیجان زده خواهم شد طوری که با او بودن مو بر تن من سیخ می کند.
 9. اگر با شخص مناسبی ازدواج کرده باشم آنچنان با هم هماهنگ خواهیم بود که در هر لحظه ای هر یک از ما احساس دیگری را خواهد دانست.
 10. هنگامی که در رابطه ازدواج مناسب هستم به طور طبیعی احساس هماهنگی دارم به طوری که نیاز به تلاش برای بهبود رابطه خود را با همسرم نخواهم داشت.

حال نمره های خود را جمع بزنید.

تست ازدواج با فرد مناسب (ضریب هوشی عاشق پیشگی)

پاسخ تست ازدواج با فرد مناسب

امتیاز 100-80:

ضریب هوشی عاشق پیشگی بالایی دارید.

شما نسبت به زندگی واقع بین هستید و می دانید که چگونه یک رابطه موفق داشته باشید و می دانید که عاشقی به تنهایی کافی نیست و رابطه مستلزم، تفاهم و کار منسجم است و به منظور جلوگیری از چالش ها و مشکلات در زندگی بیش تر تلاش می کنید.

امتیاز 69-79:

ضریب هوشی شما بد نیست.

 اما می توانست بهتر باشد، رفتارها، عقاید رمانتیک و رویایی در ازدواج شما نقش تعیین کننده ای دارد، به احساس خود در مقایسه با ظاهر روابطتان بهای بیش تری بدهید و از مشکلات نترسید.

 عشق واقعی به این معنی نیست که همه چیز در همه حال و در تمام اوقات مطلوب باشد.

امتیاز40-68:

ضریب هوشی عشقی شما به طرز وحشتناکی پایین است. 

احتمالا خودتان هم این موضوع را می دانید و بارها لطمه دیده اید. دلیل این که شما به این وضع ادامه می دهید این که است که به شخصی که با او ازدواج می کنید و معیار های شخصیتی او توجه کافی ندارید. 

شما خود را نادیده می گیرید و بیش تر عاشقانه زندگی کردن به عاشق شدن علاقه دارید. اگر می خواهید از رنج خود بکاهید و خوشحال تر باشید باید در نوع انتخاب خود بیش تر دقت کنید و تغییرات اساسی در آن ایجاد کنید.

امتیاز 0-39:

ضریب هوشی عشقی شما به قدری پایین است که رنجش خاطر و شکست عشقی در شما بسیار زیاد است. زندگی شما پر از شکست هایی است که نمی دانید چرا و چگونه اتفاق افتاده است.

زمان آن رسیده که کمی بالغ شوید، دنیای رویایی خود را ترک کنید روابط شما می تواند موفق باشد، اگر متعهد شوید تا درک کنید چه کار اشتباهی مرتکب شده اید و یاد بگیرید که چگونه انتخاب های بهتری داشته باشید.

 از سرزنش کسانی که با شما رفتار مناسبی نداشته اند دست بکشید و در عوض به این موضوع فکر کنید که چگونه خودتان نیز در انتخاب هایتان سهیم بوده اید.

اگر ضریب هوشی عشقی شما بسیار پایین است زیاد نگران نشوید. شما با آموزش و مطالعه و شناخت صحیح همسر آینده خود و نیاز هایی که در یک رابطه وجود دارد می توانید ضریب هوشی عشقی، اعتماد به نفس و توانایی انتخاب های موفق در خود را بالا ببرید.

شما به راحتی می توانید با مراکز برتر مشاوره ازدواج تماس حاصل کنید، رزرو وقت با شماره های 02122354282 و 02122247100 به وسیله موبایل از طریق شماره های 09035673050 و 09108347597 امکان پذیر است.