مشاوره تلفنی (مشاوره با بهترین روانشناسان را تجربه کنید)

مشاوره تلفنی روش های مختلفی دارد:

روش اول مشاوره با تلفن ثابت

این روش مقرون به صرفه بوده و می توانید در زمینه های زناشویی، خانواده، پیش از ازدواج، روانشناسی کودک و نوجوان و یا درمان اختلال افسردگی، وسواس، فوبیا و اضطراب از آن استفاده کنید.

برای این روش با شماره "مرکز مشاوره ستاره" تماس گرفته و رزرو وقت با مشاروان با تجربه را انجام دهید.

سپس نوبت دهی شما صورت گرفته و در زمان مشخص شده با مشاور خود صحبت می کنید.

از مزایای این روش ارزانی و مقرون به صرفه بودن

دسترسی به برترین و با تجربه ترین مشاوران

دسترسی در هر مکان و زمانی به مشاوره و راهنمایی گرفتن فوری

شماره تماس با مشاور 02122247100 و 02122354282 و 02188422495  


روش دوم مشاوره تلفنی با موبایل

در این روش می توانید از طریق موبایل یک بسته مکالمه رایگان تهیه کرده و یا بر اساس اپراتور خود یک بسته پیشنهادی تهیه کنید.

در این روش نیز با شماره تماس گرفته و وقت خود را مشخص می کنید سپس در زمان مشخص شده تماس گرفته و مشاوره دریافت می کنید.

شماره موبایل مشاور 09035673050 و 09031236446 و 09108347597


روش سوم مشاوره با تلفن هوشمند

این روش پیشنهاد نمی شود زیرا هزینه سنگینی برای هر دقیقه مکالمه باید پرداخت شود. 

چگونه مشاور تلفنی مؤثر داشته باشیم؟

عوامل حواس پرتی را به حداقل برسانید

بسیاری از مراجعان و گاهی روانشناسان، داشتن یک برنامه روتین قبل و بعد از جلسه درمانی را مفید می دانند. همانطور که ویزیت های حضوری مستلزم رفت و آمد منظم به جلسات و احوالپرسی از بیماران در یک منطقه انتظار و به دنبال آن حمل و نقل پس از جلسه برای بیمار یا کاغذبازی برای روانشناس است، هر یک از طرفین ممکن است برنامه ریزی برای انتقال چند دقیقه ای قبل و بعد از جلسات را مفید بدانند. مشاوره تلفنی می تواند برای گاهش هزینه ها و ارتباط موثر درمانی مفید باشد.

چه مراجع  چه درمانگر به محیطی مجزا از خانه و محیط نیاز دارند تا بدون نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی به مشاوره و درمان بپردازند. مرکز مشاوره ستاره ایرانیان زندگی این امکان را فراهم کرده تا مشاوران در محیط کلینیک مشاوره تلفنی داشته باشند و خیال مراجع از بروز مشکل راحت باشد.

علاوه بر این، هنگام استفاده از تلفن هوشمند برای جلسات تلفنی، سایر برنامه‌ها شامل زنگ‌ها، اعلان‌ها و آلارم‌هایی را که می‌توانند زمان اختصاص داده شده را مخل کرده و به مشاوره آسیب وارد کند، را غیرفعال کنند. در نهایت، صفحه تلفن هوشمند را پایین بگذارید و بیمار خود را تشویق کنید که همین کار را انجام دهد تا حتی پیام‌های بی‌صدا یا سایر اعلان‌هایی که در طول جلسه می‌آیند حواس‌تان را پرت نکنند.

عملکرد اخلاقی خوب را حفظ کنید

اصول موجود در کد اخلاقی APA و مرکز مشاوره ستاره ایرانیان به همان اندازه که دستورالعمل های متعددی که APA ارائه می دهد برای درمان تلفنی مناسب است. ما برای استفاده از فن‌آوری درمانی اصول اخلاقی و دستورالعمل‌های عملی و حرفه‌ای مشخص کرده ایم که تصمیم گیری بالینی خوب را برای شما به ارمغان آورد.

تفاوت های ارتباطی را بپذیرید

اکثر مردم به برقراری ارتباط چهره به چهره با دیگران عادت دارند، حتی اگر اکنون اغلب از طریق ویدئو کنفرانس باشد. درمان شنیداری همچنان برای افرادی که مهارت های ارتباطی خوبی ندارند هم آسان است، اما مستلزم آن است که به جای توجه به این نشانه ها، به نشانه های غیرکلامی گوش دهیم. برخی از روانشناسان ممکن است در واقع گوش دادن را برای تفاوت در سرعت گفتمان، مکث ها، تردیدها، تغییرات در لحن یا انحراف، یا سایر تفاوت ها به جای تمرکز مداوم بصری روی صفحه برای نشانه ها و تغییرات غیرکلامی ترجیح دهند.

با تمرین، می توان با این انواع مختلف «غیرکلامی» هماهنگ شد، اما روانشناسان ممکن است، به ویژه در ابتدا، متوجه شوند که باید در ارتباط با همدلی و تلاش برای ایجاد رابطه صریح تر و مستقیم تر عمل کنند. گفتن جملاتی مانند «در حال حاضر نمی‌توانم صورتت را ببینم، به من بگو چه احساسی داری» یا «تو نمی‌توانی مرا ببینی، اما ناراحتم که با این تجربه دشوار روبرو شدی» ممکن است تبادل عاطفی را تسهیل کند.

علاوه بر این، صداهای مکرر که نشان می دهد شما به صحبت های بیمار خود گوش می دهید نیز ممکن است مورد نیاز باشد. در حالی که مراجع با اختلال شدید، ایده های چالش برانگیز یا احساسات قدرتمند دست و پنجه نرم می کند، ممکن است به ظرفیت بیشتری برای تحمل سکوت نیاز باشد - به ویژه از آنجایی که فرد نمی تواند بیمار را ببیند.

با همه بیمارانمان، زمانی که فرهنگ، قومیت یا زبان بیمارمان با ما متفاوت است، باید توجه ویژه ای داشته باشیم. اما، زمانی که ما صرفاً از طریق تلفن با هم ارتباط برقرار می‌کنیم، می‌خواهیم «خودمان» را بررسی کنیم تا مطمئن شویم که بر اساس آنچه می‌شنویم بدون داشتن اطلاعات بصری اضافه، فرضیات نادرستی نمی‌کنیم.

این به سادگی مستلزم آگاهی و حساسیت بیشتری نسبت به این تفاوت‌ها و نحوه متفاوت بودن آنها از طریق تلفن و نه در مکالمه رو در رو است. این موضوع معمولاً در ابتدای یک رابطه درمانی مطرح می شود، زیرا بیمار و درمانگر با یکدیگر آشنا می شوند.