تست خودشناسی تصویری به همراه جواب و تحلیل قرار داده شده است. ابتدا تصاویر را ببنید و بعد تحلیل مربوط به خود را مطالعه کنید. نظرات خود را در بخش پایانی به اشتراک بگذارید. سپاس

1- تست خودشناسی تصویری با جواب

اولین حیوانی که با دیدن تصویر می بینید شخصیت شما را نشان می دهد.

ابتدا چه چیزی را در تصویر می بینید؟

تست خودشناسی تصویری (سری چهارم)

اسب

دیدن اسب در نگاه اول به این معنی است که شما شخصیتی بسیار جاه طلب، هیجانی و مستقل دارید، علاوه بر این هر کاری برای موفقیت انجام می دهید و در این کار صادق هستید. چالش های پیش رو شما را نمی ترساند.

خروس

اگر برای بار اول خروس دیدید در پشتکار و پیشرفت مهارت زیادی دارید. همه می دانند که خروس ها موجوداتی کاملاً خشن و باهوش هستند. شما در مقابل ظلم می ایستید و نمی ترسید.

خرچنگ

شما همانند خرچنگ در ظاهر سخت، اما از درون نرم هستید. 

علاوه بر این فردی فوق العاده وفادار هستید و نیازهای دیگران را بر خود مقدم می دانید. حتی یک بار هم فکر خیانت به اعتماد دیگران را به فکر خود راه نمی دانید و همه کسانی که شما را می شناسند می دانند که پشت آن ها را خالی نمی کنید.

کبوتر

اگر ابتدا کبوتر دیدید، این بدان معنی است که فردی صبور، پرانرژی و مراقب هستید. 

شما آرام می باشید و بندرت اجازه می دهید شخصی آرامش شما را برهم بزند. دیگران علاقه دارند که در محیط پیرامون شما باشند زیرا انرژی آرام و مثبتی دارید و به محض ورود به اتاق، فضای اتاق را به یک جریان مثبت و آرام تغییر می دهید.

گرگ

شما فردی نترس و خشن هستید که همیشه در میان جمعیت خودنمایی می کنید. 

زندگی نشاط آور و در عین حال تنهایی دارید، اما به خوبی از پس آن بر می آیید، علاوه بر این از صحبت کردن نمی ترسید و به ندرت نظر خود را با توجه به نظر دیگران تغییر می دهید.

سگ

شما فردی وفادار، مراقب و محافظ هستید. 

علاوه بر این از خانواده و عزیزان خود مراقبت می کنید، نیازهای دیگران را همیشه بر نیازهای خود ترجیح می دهید و فردی خوشحال می باشید، از هر فرصتی برای خنداندن دیگران استفاده می کنید و سعی دارید که همیشه به دیگران نیز خوش بگذرد.

حشره اخوندک

شما استاد صبر و تحمل هستید.

 غرایز و صدای درونی به شما در پیشرفت کمک می کند. این بدین معنی است که شما با استفاده از شم و غریزه خود جلو می روید و روحیه جنگاوری شما انرژی و قدرت لازم را برای پیشرفت در زندگی برای شما فراهم می کند.

پروانه

اگر آنچه اولین بار دیدید یک پروانه بود، 

شما فردی سازگار هستید. انعطاف پذیر هستید و به راحتی با هر تغییری که ممکن است در راه اتفاق بیفتد سازگار می شوید. به انجام دقیق کارها بسیار اهمیت داده و هرکاری برای رسیدن به هدف خود انجام می دهید.

عقاب

شما نمی گذارید شخص دیگری به جای شما تصمیم بگیرد، هنگامی که فکر خود را معطوف به کاری می کنید، برای به دست آوردن آن هر کاری انجام می دهید.

 علاوه بر این، متمرکز و سخت کوش هستید.

 2- تست خود شناسی تصویری دوم

برای تشخیص شخصیت خود یکی از ماه های زیر را انتخاب کنید:

تست خودشناسی تصویری (سری چهارم)

ماه یک نیروی مرموز و فوق العاده قدرتمند در دنیای ما محسوب می شود. ثابت شده است که ماه می تواند بر احساسات افراد تاثیر بگذارد، اما آیا می تواند شخصیت واقعی شما را نشان دهد؟

 آیا می تواند به شما نشان دهد که ضمیر ناخودآگاه شما به چه چیزی نیاز دارد؟ این تست ساده را انجام دهید تا ببینید ماه در مورد شما چه می گوید.

  1. موفق

زندگی برای شما بر اساس اهداف و موفقیت های شما بنا شده است. شما سخت گیر و پر انرژی هستید و به همین دلیل محیطی را ایجاد می کنید که بتوانید به راحتی در آن خلاقیت خود را بروز دهید. 

ممکن است به این دلیل به خودتان سخت بگیرید و هنگام مشکلات خود را بیش از اندازه سرزنش کنید، سعی کنید با خود مهربان تر باشید، علاوه بر این هدف خود را دور از دسترس انتخاب نکنید و از اشتباهات خود بیاموزید.

     2. خلاق

محیط اطراف شما بسیار لذت بخش است و تقریبا همیشه خوش می گذرانید، شما با استفاده از خلاقیت خود می توانید هر چیزی را لذت بخش بسازید. 

آنچه ممکن است نادیده بگیرید این است که افراط و تفریط در زندگی ممکن است شما را از پیشرفت باز دارد. آیا ساعت های طولانی را به بازی می گذرانید؟ 

به یاد داشته باشید که افراط و تفریط می تواند زندگی شما را خراب کند. بنابراین بهتر است میانه روی را امتحان کنید تا انرژی لازم برای فعالیت های مهم را داشته باشید.

     3. پرانرژی

شخصیت خاص و پرانرژی شما باعث می شود که در هر شرایطی از بدترین ها، بهترین موقعیت را بسازید. رفتار آرام تان شما را به یک همسر و دوست ثابت و قابل اعتماد تبدیل می کند. انرژی شما به معنای حفظ رفاه برای خود و عزیزانتان است. 

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر کس هر آنچه را که لازم است دارد. 

بزرگترین ترس درونی شما خیانت است. به خاطر داشته باشید که بی اعتمادی می تواند از نظر روحی و روانی طاقت فرسا باشد، شما حتی ممکن است متوجه نشوید که این وضعیت چگونه بر زندگی، سلامتی و خوشبختی شما تأثیر می گذارد.

    4. مهربان

شما عضو مهربان و حساس جامعه هستید و به دیگران اهمیت می دهید. ممکن است به اندازه کافی پول نداشته باشید ولی بقیه پول خود را به یک بیخانمان بپردازید.

آنچه ممکن است نادیده بگیرید این است که شما برای زندگی، خواسته ها، نیازها، احساسات، استعدادها و به طور کلی زندگی خود نیاز دارید که بر خودتان متمرکز شوید. با این کار شما می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید و استعدادهای خود را شکوفا سازید.

     5. کنجکاو

شگفتی های این جهان ذهن کسی با ویژگی های شما را متعجب می سازد. بنابراین ممکن است همیشه در حیرت باشید و این موضوع منجر می شود که اغلب افراد شما را جدی نگیرند و اغلب تنها باشید. 

خود شما نیز ترجیح می دهید از جمع ها فاصله بگیرید، زیرا احساس می کنید که دیگران نمی توانند شما را درک کنند. 

معمولا بیش از اندازه از ذهن خود کار می کشید و این موضوع باعث می شود که بیش اندازه خسته شوید شما باید از قلب خود نیز در برخی از موارد کمک کنید.

    6. ساکت و آرام

لذت های ساده زندگی بیشترین لذت را برای شما به ارمغان می آورد، که باعث می شود شما از زندگی خود لذت ببرید. شما به وسیله آرامش احاطه شده اید و از هرج و مرج شدید جهان متنفر هستید.

البته به آینده زیاد فکر می کنید و این امر ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.

علاوه بر این شما مهارت های زیادی دارید که از آن استفاده نمی کنید. تفکر به این که فرداها چه رخ می دهد می تواند انرژی و انگیزه شما را تلف کند.

3- تست شخصیت شناسی تصویری حیوانات

در ابتدا چه حیوانی را می بینید؟ 

تست شخصیت شناسی تصویری حیوانات

ضمیر ناخودآگاه ما تأثیر زیادی در نحوه رفتار، کاری که انجام می دهیم و همچنین نحوه مشاهده ما دارد. این بدین دلیل است که ضمیر ناخودآگاه ما همه چیزهایی را که تا به حال دیده ایم، احساس کرده ایم و با آن مواجه شده ایم را ذخیره می کند.

همه این ها براساس نظریات فروید در مورد ضمیر ناخودآگاه است. 

ذهن ناخودآگاه شامل فرایندهای ذهنی است که غیر قابل دسترس هستند اما بر قضاوت ها، احساسات یا رفتار افراد تأثیر می گذارند. از دیدگاه فروید، «ناخودآگاه» منبع اصلی رفتار انسان می باشد. 

روباه

 اگر در دید اول روباه دیده اید، شما دید مثبت و عاشقانه ای نسبت به زندگی دارید. رنگ این تصویر نشان دهنده غروب خورشید است، بنابراین شما با طبیعت ارتباط بسیار قوی دارید و در عشق به دنبال شخصی با ارزش های مشابه می گردید. 

شخصیت: شما فردی بسیار شریف و با خرد هستید.

رابطه: آزادی برای شما بسیار مهم است. مشکلی با رابطه طولانی مدت ندارید، به شرطی که احساس نکنید حبس شده اید.


دلفین

 اگر ابتدا دلفین را ببینید دید کاملاً دقیقی دارید و از دید باقی مردم خوش شناس محسوب می شوید در مورد زندگی عاشقانه خود، به دنبال فردی باهوش و آرام می گردید. از دید دیگران بسیار جذاب می باشید و مردم دوست دارند در اطراف شما باشند و شما این موضوع را دوست دارید. 

شخصیت: مهربان، آرام و هماهنگ

رابطه: شما یک خانواده بسیار بزرگ می خواهید و به همه، حتی پسر عموها، عموها و خاله ها اهمیت می دهید و همیشه به یاد می آورید که آن ها چه چیزی را دوست دارند و چه موقع تولد آن ها است.