در اینجا جدیدترین تست های روانشناسی تصویری برای شما گنجانده شده است که شامل موارد زیر می شود:

  1. تست های روانشناسی تصویری استعدادیابی 
  2. تست های شخصیت شناسی فردی
  3. سنجش درونگرایی و برونگرایی
  4. تست سنجش اعتماد اجتماعی
  5. سنجش موفقیت اجتماعی 

جدیدترین تست های روانشناسی تصویری استعدادیابی

1-سوال اول: کدام محیط را برای کار مناسب می دانید؟
جدیدترین تست های روانشناسی تصویری


1
2
3
4
5
6

پاسخ سوالات و آنالیز شخصیت شما

1
2
3
انتخاب این مورد نشان می دهد که شما علاقه به جغرافیا و گردشگری و کشف تازه های جهان دارید.
اگر درونگرا هستید شما یک محقق در علوم جغرافیایی می شوید و اگر برونگرا هستید می توانید یک مرکز گردشگری داشته باشید. برخی افراد این گروه به هنر علاقه داشته و دوست دارند کشف کنند تا خلاقیتشان را بروز دهند.
شما دوست دارید شغلتان پر از چالش باشد و جذابیت زیادی داشته باشد، دوست دارید خلبان، فضانورد یا غواص باشید و شغلی را انتخاب می کنید که برای دیگران دست نیافتنی است. افراد این گروه تمایل زیادی به ایجاد مشاغل جدید دارند.
شما به کامپیوتر و تکنولوژی های جدید علاقه دارید، رشته هایی همچون مهندسی، برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی می تواند رشته دلخواه شما باشد. شما معمولا تمایل به انجام کارها به صورت فردی دارید تا گروهی.
4
5
6
شما به علوم اجتماعی و کار در میان مردم علاقه دارید، وکالت، جامعه شناسی، فروشندگی و بازاریابی، کار در موسسات خیریه و امثال آن ها به شما کمک می کند تا حس خوبی داشته باشید. این افراد می توانند نماینده مردم نیز باشند. برخی افراد در این گروه به هنر علاقه داشته و در موسیقی و نوازندگی موفق هستند.
شما علاقه به علوم تجربی و پزشکی دارید ترجیح می دهید به صورت فردی کار کنید و زیاد تمایلی به مشارکت گروهی ندارید. شما برای رسیدن به اهدافتان بسیار تلاش می کنید و همواره احساس می کنید که این تلاش کم است.
شما به کارهای گروهی علاقه دارید و معمولا کارمندهای خوبی هستید. کار با نرم افزار برای شما بسیار آسان است شما سعی می کنید که حقوق ثابت دریافت کنید و به جای شغل های کارآفرینی و پر ریسک، کارمند باشید.

2- اگر مدیر یک شرکت باشید، کدام نوع مدیریت را انتخاب می کنید:

1
2
جدیدترین تست های روانشناسی تصویری
جدیدترین تست های روانشناسی تصویری
3
4

جدیدترین تست های روانشناسی تصویری

پاسخ تست روانشناسی تصویری آنلاین

1
2
شما می خواهید بر همه چیز شرکت تسلط داشته باشید و نمی گذارید اتفاقی خارج از حوزه مدیریت شما اتفاق بیافتد. از طرفی سعی می کنید که نظرات دیگران را نیز گوش دهید البته استبداد رفتاری شما سبب می شود افراد از دادن ایده های خلاقانه ترس داشته باشند. شما به سختی به افراد اعتماد می کنید. این روش برای مدیریت برخی مجموعه ها کارآمد است.
شما دوست دارید که کارها را به صورت گروهی انجام دهید، با کارمندان خود رفتار خوبی دارید و معملا به افراد اعتماد می کنید که گاهی هم از این اعتماد لطمه می بینید. شما همواره ایده های خلاقانه و جدید را پذیرا هستید و این یک نکته بسیار مهم برای شما است. شما دوست دارید که کارها تقسیم شوند و تمام کارها بر عهده یک نفر نباشد.
3
4
شما دوست دارید تمام کار را خودتان انجام دهید و همیشه پیشتاز باشید. فکر می کنید هیچکس بجز شما نمی تواند کارها را انجام دهد، شما توانمندی های زیادی دارید و همواره وقت کم می آورید. عدم تقسیم کار نشان می دهد که شما روش های مدیریت را به خوبی نیاموخته اید و روز به روز حجم کاری شما زیاد می شود.
شما همیشه دوست دارید همه چیز مثل ساعت کار کند، دیگران آنچه را که شما می خواهید انجام دهند و تصور می کنید که آنچه شما فکر می کنید بهترین راه حل است. شما رفتار مستبدانه ای در مدیریت دارید، به مرور کارمندهای شما خلاقیت خود را از دست می دهند. در این روش مدیریت شرکت می تواند سال ها به خوبی سودده باشد تا زمانی که رقیب های خلاق وارد عرصه رقابت شوند.

3- بنظر شما کدام روش برای اداره جامعه مناسب تر است؟

1
2

جدیدترین تست های روانشناسی تصویری
3
4

جدیدترین تست های روانشناسی تصویری

3-پاسخ تست روانشناسی عکس دار

1
2
شما عقیده دارید که اشخاص نقش مهمی در اداره جامعه دارند و حتما یک فرد باید کار خاصی انجام دهد تا جامعه موفق شود. گاهی برای انجام کارها نیاز دارید تا فردی به شما انگیزه دهد. دلیل مشکلات را نبود یک راهنمای فرهیخته می دانید.
شما رقابت را عامل پیشرفت می دانید و همواره سعی دارید با دیگران رقابت کنید. کارها را به صورت فردی انجام می دهید. عقیده به شایسته سالاری دارید و رقابت شدید و تلاش همیشگی را رمز موفقیت می دانید. در رقابت با کسی شوخی ندارید.
3
4
شما همواره برای دیگران نگران هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید، عقیده دارید که دولت باید همواره به مردم کمک کند. شما از کارکردن در خیریه ها لذت می برید و دوست دارید به دیگران کمک کند حتی زمانی که برای شما سودی ندارد.
شما کارگروهی را به کار فردی ترجیه می دهید و عقیده دارید که همکاری تمامی اعضای جامعه سبب موفقیت جامعه می شود. از نظر شما افراد به صورت جداگانه جایگاهی ندارند و رفتارهای اجتماعی، گروهی و اتحاد است که سبب موفقیت می شود.

4-کدام مورد را موفقیت واقعی می دانید؟

1
2


3
4


5پاسخ به تست خودشناسی با تصویر

1
2
موفقیت اجتماعی برای شما خیلی مهم است و تمایل زیادی به شهرت دارید. دوست دارید دیگران شما را تحسین کنند و همواره در مرکز توجه جمع باشید.
 کسب رتبه و مدال برای شما مهم است و دوست دارید یک ورزشکار و یا فردی نامدار شوید. عقیده دارید که باید در هر کاری اول شد و موفقیت وقتی حاصل می شود که مدال و یا لوح تقدیر دریافت کنید. شما به نتیجه کارهایتان بسیار اهمیت می دهید.
3
4
شما فردی هستید که کار در زندگیتان حرف اول را می زند. دوست دارید در کار خود بهترین باشید. معمولا تفریح و خانواده برای شما اولویت های پایین تری دارند. موفقیت برای شما یعنی موفقیت کاری و حاضر هستید همه چیز را فدای آن کنید. شما همیشه به دنبال ارتقاء شغلی هستید.
خانواده و عشق برای شما اولویت اول است. داشتن خانواده ای خوب و سرشار عشق برای شما همه چیز است. همواره برای خوشحالی خانواده خود تلاش می کنید و حتی حاضر هستید برای آن ها فداکاری کنید. شما به ساختارهای خانوادگی اهمیت زیادی می دهید. همواره دوست دارید به دیگران محبت کنید و از آن ها محبت دریافت کنید. شما عقیده دارید که با عشق می توان به تمام سختی ها غلبه کرد و خوشبخت شد.
5

خانواده، دوستان و داشتن اوقاتی پر از تفریح و شادی برای شما اولویت اصلی است. معمولا افراد شوخ طبع در این گروه قرار دارند و از هر فرصتی برای تفریح و خوشگذرانی استفاده می کنند. شما در لحظه زندگی می کنید و معمولا نسبت به آینده نگران نیستید.

5-فکر می کنید کدام تصویر بیانگر رفتار کلی انسان با یکدیگر است؟

1
2
جدیدترین تست روانشناسی تصویری اعتماد
جدیدترین تست روانشناسی تصویری اعتماد
3
4

جدیدترین تست روانشناسی تصویری اعتماد
5

جدیدترین تست روانشناسی تصویری اعتماد

پاسخ تست روانشناسی تصویری پنجم

1
2
شما عقیده دارید که همواره افراد در حال جنگ هستند. در واقع زندگی افراد در جامعه همچون زندگی در میدان نبرد است و هر وقت فرصتی پیدا کنند با یکدیگر می جنگند. شما به افرادی که با شما رفتار خوبی دارند اعتماد کرده و به کسانی که لحن تندی نسبت به شما دارند اعتماد نمی کنید. اگر کسی به شما بدی کند همواره سعی در انتقام دارید. شما همواره احساسات خود را مبنی بر دوست داشتن یا تنفر از دیگران بروز می دهید و از روی سیاست با افراد رفتار نمی کنید. کسی را که دوست دارید واقعا دوست دارید و با کسی که دشمنی می کنید واقعا دشمن هستید.
شما مشکل اعتماد کردن دارید. به هیچ کس اعتماد نمی کنید مگر خلافش ثابت شود. معمولا در کودکی افرادی که دوستشان داشته اید اعتماد شما را پای مال کرده اند. این اتفاق حتی می تواند با گفتن یک دروغ رخ داده باشد. شما معمولا در برقراری ارتباط با جنس مخالف و یا انتخاب شریک زندگی دچار مشکل می شوید. در معاملات مالی ریسک نمی کنید و کسی نمی توانند سر شما کلاه بگذارد. ولی دوستان اندکی دارید و دیگران از بودن با شما لذت نمی برند.
3
4
شما نگاه مثبتی به دیگران دارید و معمولا به دیگران اعتماد می کنید ولی می دانید گاهی نباید اعتماد کرد. شما روی حرف خودتان هستید و دیگران نیز می توانند به قول های شما اعتماد کنند.
شما با مهربانی با دیگران رفتار می کنید و اعتماد شما گاهی انقدر زیاد است که سبب آسیب به شما می شود. دیگران نیز به شما اعتماد می کنند و می توانید دیگران را متقاعد سازید. شما در ارتباط با شریک جنسی و یا همسرتان موفق هستید.
5

شما فرد مهربانی هستید و به همه افراد اعتماد می کنید ولی گاهی دیگران از سادگی شما سوء استفاده می کنند. شما به راحتی حرف های دیگران را باور می کنید حتی هنگامی که به دیگران شک می کنید نیز به آن ها اعتماد می کنید.

6- چه زمانی میز کار خود را تمیز می کنید؟

1
2


3
4


5پاسخ ششم تست روانشناسی با جواب

اگر گزینه 2 و 3 را انتخاب کرده اید، شما فرد متعادلی هستید و به موقع میز خود را تمیز می کنید.

اگر گزینه یک را انتخاب کردید شما نشانه های وسواس فکری-عملی را دارید و همواره نگران هستید تا چیزی از جای خود خارج یا کثیف شود. این مشکل می تواند از علائم اوتیسم نیز باشد. لذا بهتر است در این رابطه از روانشناسان "مرکز مشاوره ستاره" راهنمایی بگیرید.

اگر گزینه 4 و 5 را انتخاب کردید شما نظم و ترتیب کمی دارید و به اصطلاح شلخته هستید. معمولا این افراد باید ساعت ها به دنبال وسایل خود بگردند و آشفته هستند. عدم توجه به این موضوع در بلند مدت سبب اخراج از کار و یا مشکلات رفتاری می شود.


7-شما چه روشی را برای آموزش بهتر می دانید؟

1- کار عملی
2-یادگیری در محیط کار


3- یادگیری در کنار دوستان
4- یادگیری از معلم


پاسخ جدیدترین تست روانشناسی تصویری هفتم

1
2
شما فردی فنی هستید و به تعمیر وسایل علاقه زیادی دارید. یادگیری علمی به شما کمک می کند تا در کارهای فنی موفق شوید. به احتمال زیاد از دروس شفاهی و انتزاعی گریزان هستید و بیشتر اوقات به جای معلم از خودآموز استفاده می کنید.
شما دوست دارید همواره در شغل خود رشد کنید و از همکاران خود می خواهید که در این امر به شما کمک کنند. شما معمولا از پرسیدن چیزی که نمی دانید ترسی ندارید و شجاع هستید.
3
4
شما چیزی را که یاد می گیرید به دیگران نیز می آموزید و با این روش موضوعات را به خوبی یاد می گیرید. اگر دوستانی کوشا و پرتلاش داشته باشید شما هم رشد می کنید و اگر دوستان شما علاقه ای به پیشرفت نداشته باشند، شما هم رشد نمی کنید. روابط اجتماعی برای شما اهمیت زیادی دارد، گاهی مطلبی را می آموزید تا در جمع دوستان آگاهی خود را به رخ دیگران بکشید.
شما همواره برای یادگیری نیاز به معلم و راهنما دارید و خودآموزی و تجربه چیزهای جدید ممکن است شما را بترساند. هر چیز را باید در کلاس و با راهنمایی معلم بیاموزید. معمولا کارها را به خوبی انجام می دهید ولی خلاقیت زیادی از خود بروز نمی دهید.

8-بعد از ملاقات با افراد جدید، چقدر انرژی دارید؟

1
2
3
4
5
تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی
تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی
تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی
تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی
تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی

پاسخ تست روانشناسی تصویری برونگرایی - درونگرایی

افراد درونگرا، افرادی هستند که هنگام ملاقات با افراد جدید، انرژی زیادی صرف می کنند و به مرور احساس خستگی می کنند. این افراد گزینه 1 و 2 را انتخاب می کنند.

افراد برونگرا، افرادی هستند که در ملاقات با سایر افراد، انرژی دریافت کرده و حس مثبتی نسبت به این موضوع دارند. این افراد از صحبت با دیگران لذت می برند و هر لحظه و فرصتی را برای این کار غنیمت می دانند. مانند نانوایی، سوپرمارکت محله، حتی پارکبان خیابان. این افراد گزینه 4 و 5 را انتخاب می کنند.

افرادی که گزینه 3 را انتخاب می کنند درونگرا هستند ولی تمایل زیادی به فعالیت اجتماعی دارند. این افراد معمولا در جمع ها روابط اجتماعی خوبی برقرار می کنند و پذیرای افراد غریبه هستند به این معنا که با افراد جدید در مهمانی ارتباط برقرار نمی کنند مگر آنکه طرف مقابل شروع به صحبت کند. این افراد معمولا دوستان زیادی دارند و محبوب هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره و روانشناسی با شماره مرکز مشاوره ستاره 02122354282 و 02122247100 و 09035673050 و 09108347597 امکان پذیر است.